121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Öreg ember (Önarckép), 1914 körül
98

Öreg ember (Önarckép), 1914 körül

Olaj, karton, 34,5x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky