10. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Öreg kapu
174

Litteczky Endre (1880-1953)

Öreg kapu

Olaj, karton, 38,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 150 000 Ft