Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Huszár Vilmos (1884-1960) Öregasszony babakocsival, 1906
19

Huszár Vilmos (1884-1960)

Öregasszony babakocsival, 1906

Olaj, lemezpapír, 36,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: HV