13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hortobágyi Endre kortárs aukció, Zuglói kör, lírai absztrakció, non-figuratív
44

Hortobágyi Endre 1941- 1998

Organikus kompozíció, 1995

Olaj, vászon, 147 x 200,5 cm
Jelezve jobbra lent: Hortobágyi E.
Hátoldalon: Organikus kompozíció 95
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor a művész rokonainak tulajdonában

REPRODUKÁLVA:
¦ Egy hiányzó láncszem. Hortobágyi Endre festészete. Szerk.: Bánki Ákos – Schneller János. Garten, Budapest–Balatonalmádi, 2021, 17., 234–235.