56. aukció (2017 október)
Vinkler László (1912-1980) Organikus meditáció, 1971
68

Vinkler László (1912-1980)

Organikus meditáció, 1971

Olaj, farost, 70x122 cm
Jelezve jobbra lent: Vinkler László 1971
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

Vinkler László gyűjteményes kiállítása.
Szombathelyi Képtár, Szombathely, 2002. február, katalógus nélkül

Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. április-