30. aukció
Czumpf Imre (1898-1973) Organikus-szürreális kompozíció
158

Czumpf Imre (1898-1973)

Organikus-szürreális kompozíció

Akvarell, tus, papír, 36,5x51 cm
Jelezve jobbra lent: Czumpf Imre
Kikiáltási ár: 100 000 Ft