36. aukció
Bene Géza (1900-1960) Organikus táj
133

Bene Géza (1900-1960)

Organikus táj

Olaj, karton, 26x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 480 000 Ft