62. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Orgonabokrok
64

Orbán Dezső (1884-1987)

Orgonabokrok

Olaj, vászon, 56x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft