16. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Orgonák bokályokban
118

Vass Elemér (1887-1957)

Orgonák bokályokban

Olaj, vászon, 77x64 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft