1. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Orgonák és tulipánok
6

Frank Frigyes (1890-1976)

Orgonák és tulipánok

Olaj, vászon, 46x62 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

93

Frank Frigyes (1890-1976)

Korsó gyümölcsökkel

Kikiáltási ár: 300 000 Ft