65. aukció (2020. december)
Ziffer Sándor (1880-1962) Orgonás csendélet, 1919
192

Ziffer Sándor (1880-1962)

Orgonás csendélet, 1919

Olaj, vászon, 70,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer S. 1919
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 800 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:

BÁV 40. aukció, 192. tétel (1976. szeptember)