Exkluzív téli ajánlat
Ziffer Sándor (1880-1962) Orgonás csendélet, 1919
33

Ziffer Sándor (1880-1962)

Orgonás csendélet, 1919

Olaj, vászon, 70,5 x 70,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer S. 1919

Aukcionálva és reprodukálva:
• BÁV 40. árverés, 192. tétel