11. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Orgonás csendélet, 1955
168

Ziffer Sándor (1880-1962)

Orgonás csendélet, 1955

Olaj, vászon, 77,5x97 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1955.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft