12. aukció
Koszta József (1861-1949) Orgonás csendélet
127

Koszta József (1861-1949)

Orgonás csendélet

Olaj, vászon, 49,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Reprodukálva: Egry Mária: Koszta József, 29. tábla, Corvina Kiadó, 1989.

141

Koszta József (1861-1949)

Maruska

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft