2. aukció
Balla Béla (1882-1965) Orgonavirágok
42

Balla Béla (1882-1965)

Orgonavirágok

Olaj, vászon, 51,5x56 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

37

Balla Béla (1882-1965)

Piknik

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
40

Balla Béla (1882-1965)

Aranyősz

Kikiáltási ár: 350 000 Ft