10. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Orgonavirágzás
48

Ziffer Sándor (1880-1962)

Orgonavirágzás

Olaj, vászon, kartonon, 35x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft