32. aukció
Váli Dezső (1942-) Örök vadászmezők felé, 1973
152

Váli Dezső (1942-)

Örök vadászmezők felé, 1973"

Olaj, farost, 136x90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 73, Jelezve hátoldalon: A/73/29
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft