67. Aukció
Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Örömház II.
21

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Örömház II.

Rézkarc, papír, 22 x 25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gross Bettelheim
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 550 000 Ft