38. aukció
Zichy Mihály (1827-1906) Orosz katonák sortüze
14

Zichy Mihály (1827-1906)

Orosz katonák sortüze

Akvarell, papír, 28x23 cm
Jelezve jobbra lent: Zichy
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft