10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Müller Árpád (1961-2006) Orsika, 1997
61

Müller Árpád (1961-2006)

Orsika, 1997

Olaj, vászon, 90 x 50 cm
Jelezve balra lent: - Müller 97 -
Jelezve hátoldalon: Müller Árpád "Orsika" 1997. 01. 10. 1997. 01. 15.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft