1. Grafikai aukció (2021. április)
Molnár C. Pál (1894-1981) Ortogonal-Projectio
84

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Ortogonal-Projectio

Akvarell, ceruza, papír, 20 x 27 cm
Jelezve középen lent: Ortogonal-Projectio, Jelezve jobbra lent: M-CP
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft