8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Lossonczy Tamás (1904-2009) Örvénylés, 1971
109

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Örvénylés, 1971

Olaj, vászon, 40 x 31 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy T. 1971
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft