18. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Örvénylő felhők
31

Scheiber Hugó (1873-1950)

Örvénylő felhők

Olaj, vászon, 42x53 cm
Jelezve balra lent: Scheiber Hugó
Kikiáltási ár: 380 000 Ft