39. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Orvos portréja (Professzor), 1916
119

Berény Róbert (1887-1953)

Orvos portréja (Professzor), 1916

Olaj, vászon, 121,5x86 cm
Jelezve jobbra fent: Berény 1916
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 500 000 Ft

117

Berény Róbert (1887-1953)

Zebegényi halászok

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
167

Berény Róbert (1887-1953)

Eta olvas, 1928 körül

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft