13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Jovánovics Tamás kortárs aukció
51

Jovánovics Tamás (1974)

OSHO, 2011

Akril, vászon, 4 x 39,5 x 39,5 cm
Jelezve hátoldalon: Tamas Jovanovics 'OSHO' 2011
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft