A Dévényi-gyűjtemény
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Ősi emlék, 1930
49

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Ősi emlék, 1930

Olaj, vászon, 36x40,5 cm