52. aukció
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Ősi emlék (Kőkorszaki barlanglakás), 1930
126

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Ősi emlék (Kőkorszaki barlanglakás), 1930

Olaj, vászon, 36x40,5 cm
Jelezve hátoldalon: Serie X. sorszám: 29 Ősi emlék 1930. Budapest, mokry-mészáros dezső Kőkorszaki barlang lakás
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Sassy Attila festőművész tulajdonában
Feltehetőleg kiállítva:‣ Mokry-Mészáros Dezső festő- és szobrászművész gyűjteményes kiállítása.Tamás Galéria, Budapest, 1930. január 4 – 20. katalógus: 73.(Barlang