9. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Összefont karú, piroskendős lány, 1940-es évek
68

Czóbel Béla (1883-1976)

Összefont karú, piroskendős lány, 1940-es évek

Olaj, vászon, 80x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Proveniencia: A kép Litván József gyűjteményében volt az 1960-as évekig.