A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) Összegzés, 1962
64

Bálint Endre (1914-1986)

Összegzés, 1962

Olaj, fa,
Jelezve a hátoldalon: Bálint 69 Zsennye