12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Soós Tamás kortárs aukció
64

Soós Tamás (1955-)

Összekapcsolás, 1999

Olaj, vászon, 180 x 140 cm
Jelezve hátoldalon: Soós 1999 "Összekapcsolás"
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft