2. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Ostende-i plage
86

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Ostende-i plage

Színes litográfia, papír, 28,5x37 cm
Jelezve jobbra lent: Rippl-Rónai, jelezve balra lent: Rónai, avant-lettre
Kikiáltási ár: 150 000 Ft