Idegen világ – Mokry-Mészáros Dezső (1881-1970) művészete
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Ősvilág mamuttal
22

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Ősvilág mamuttal

Olaj, vászon, 80x59,5 cm