45. aukció
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Ősvilág (Prehisztorikus ősvilág),
11

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Ősvilág (Prehisztorikus ősvilág),

Olaj, vászon, 35x49,5 cm
Jelezve hátoldalon: Mokry Mészáros D. Prehisztorikus ősvilág
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉKSZÁM: 143.
• In.: Dobrik István: Mokry Mészáros Dezső. Herman Ottó Múzeum, Miskolc, 1985. (Tévesen olaj, kartonként leírva)

AUKCIONÁLVA:
• Kieselbach Galéria 31. árverés, 31. tétel

PROVENIENCIA:
• kor