41. aukció
Vaszary János ősz
150

Ősz, 1938 körül

Olaj, vászon, 75 x 82,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 34 000 000 - 40 000 000 Ft

17

Kalapos nő

Kikiáltási ár: 800 000 Ft