61. aukció
Molnár Sándor (1936-) Ősz, 1965
73

Molnár Sándor (1936-)

Ősz, 1965

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: MS/65 Hátoldalon: Molnár Sándor 1965 Ősz 60x80 cm o.v.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

¦ egykor Bán György gyűjteményében

Kiállítva :

¦ NAHÁT ! – Válogatás a Zimányi-gyűjteményből. Kepes Intézet, Eger, 2018. november 24. – 2019. március 9.

Reprodukálva :

¦ Új Művészet 2019/2. szám