73. őszi aukció
Bak Imre kortárs, minimalizmus, új geometria, neo minimalizmus
136

Bak Imre (1939-2022)

Ősz, 2002

Akril, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Bak / 2002 Ősz
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft