55. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Ősz
128

K. Spányi Béla (1852-1914)

Ősz

Olaj, vászon, 51x40,5 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 650 000 Ft