57. aukció
Klein József (1896-1945) Ősz Nagybányán
49

Klein József (1896-1945)

Ősz Nagybányán

Olaj, vászon, 80,5x100,5 cm
Jelezve balra lent Klein J.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 300 000 Ft