41. aukció
Thorma János (1870-1937) Ősz Nagybányán
57

Thorma János (1870-1937)

Ősz Nagybányán

Olaj, vászon, 60x78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

Aukcionálva:
• Kieselbach Galéria,Helmut Turck-gyűjtemény, 25. tétel