24. aukció
Székely Bertalan (1835-1910) Ősz (Puttók)
119

Székely Bertalan (1835-1910)

Ősz (Puttók)

Olaj, karton, 25x43 cm
Jelezve balra lent: SZ
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft