8. aukció
Váli Dezső (1942-) Ősz vége, 1975-2004
164

Váli Dezső (1942-)

Ősz vége, 1975-2004

Olaj, farost, 41x100 cm
Jelezve jobbra lent: 2004 Váli D*75
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Oeuvre jegyzékszám: A/75/27

Kiállítva: • Váli Dezső kiállítása, Stúdió Galéria, Budapest, 1975. december • Váli Dezső festőművész kiállítása, Nagy Balogh János Terem, Budapest, 1978. január (katalógus nélkül) • Váli Dezső kiállítás, Derecske, 1978. március