20. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Ősz
185

Rudnay Gyula (1878-1957)

Ősz

Olaj, vászon, 51x61 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 240 000 Ft