2. aukció
Krizsán János (1866-1948) Őszbe borult Nagybánya
41

Krizsán János (1866-1948)

Őszbe borult Nagybánya

Olaj, vászon, 90,5x110 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán János Nagybánya
Kikiáltási ár: 500 000 Ft