19. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Őszi délután
187

Őszi délután

Olaj, vászon, 110,5x166 cm
Jelezve jobbra lent: Singerné Oszkárné Őnagyságának kiváló tisztelettel Mednyánszky
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft

Kiállítva: Tavaszi kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1904. tavasz, katalógus: 210.