49. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Őszi erdő
139

Kernstok Károly (1873-1940)

Őszi erdő

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve balra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 7 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 28. árverés, 143. tétel