26. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Őszi erdőrészlet
30

Őszi erdőrészlet

Olaj, vászon, 34x28 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Proveniencia: korábban a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet tulajdonában