5. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Őszi fennsík
73

Brodszky Sándor (1819-1901)

Őszi fennsík

Olaj, vászon, 51,5x66,5 cm
Jelezve balra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft