Berlin – Budapest 1919-1933
Kernstok Károly (1873-1940) Őszi fény (Erdőben), 1922
14

Kernstok Károly (1873-1940)

Őszi fény (Erdőben), 1922

Olaj, lemezpapír, 73,5x100 cm
Jelezve balra lent: Kernstok Károly 922. Ilkának a wildparki séták emlékére