15. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Őszi fények, 1919
136

Vass Elemér (1887-1957)

Őszi fények, 1919

Olaj, karton, 59x73,5 cm
Jelezve balra lent: Vass E. 919
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1919-1920. évi téli kiállítás, Budapest, Műcsarnok, katalógus: 454.