6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Kántor Lajos (1922-2013) Őszi fények, 1990
42

Kántor Lajos (1922-2013)

Őszi fények, 1990

Olaj, vászon, 90 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Kántor L. 990, Jelezve vakrámán: Őszi fények 70x90 1990
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Csák Ferenc: Kántor Lajos festőművész, grafikus művész, II. kötet, Körmendi Kiadó, 2019, 7.o.